Uutiset

F-LIIGASEUROJEN YHTEISTYÖKUMPPANUUSVIDEOT – TPS X GOFORE

Joukkueiden yhteistyökumppanuuksia esittelevän videosarjan toinen osa esittelee TPS:n ja Goforen yhteistyötä, joka kattaa koko seuran toiminnan junioreista edustusjoukkueisiin.

Videosarjan tarkoituksena on esitellä liigajoukkueiden yhteistyökumppanuuksia ja kertoa miten monipuolisia kumppanuusmahdollisuuksia on niin liigaseurojen, F-liigan kuin molempien kanssa tehdä ja toteuttaa.

Keskiviikkoisin julkistettavan F-liigaseurojen yhteistyökumppanuuksia esittelevän videosarjan ensimmäinen osa esitteli Classicin ja Stadiumin yhteistyötä. Videon voit katsoa täältä.

Lisää yhteistyökumppanuusmahdollisuuksista alla olevasta linkistä. Mikäli teitä kiinnostaa yhteistyö F-liigaseuran kanssa, niin ota yhteyttä alla olevan Yhteistyökumppanuudet linkin alla ja yhdistämme teidän keskustelemaan seuran yhteyshenkilön kanssa.

Yhteistyökumppanuudet

TPS:n yhteistyökumppanuuksista lisää klikkaamalla tähän.

Classicin yhteistyökumppanuuksista lisää klikkaamalla tähän.