LNM

14.09.2019
LNM
3
Rangers
6
Kempelehalli Kempele
LNM
3 : 6
Rangers
Kempelehalli Kempele
18:00:00
28.09.2019
Josba
5
LNM
6
Raatekankaan Liikuntakeskus
Josba
5 : 6
LNM
Raatekankaan Liikuntakeskus
18:00:00
29.09.2019
NST
4
LNM
5
Liikuntakeskus Areena Lappeenranta
NST
4 : 5
LNM
Liikuntakeskus Areena Lappeenranta
17:00:00
05.10.2019
SB Vantaa
3
LNM
10
Myyrmäen Urheilutalo Vantaa
SB Vantaa
3 : 10
LNM
Myyrmäen Urheilutalo Vantaa
15:00:00
06.10.2019
Koovee
2
LNM
6
AutoCenter Areena
Koovee
2 : 6
LNM
AutoCenter Areena
18:30:00
12.10.2019
LNM
5
FBC Turku
3
Kempelehalli Kempele
LNM
5 : 3
FBC Turku
Kempelehalli Kempele
18:00:00
19.10.2019
LNM
8
Karhut
2
Kempelehalli Kempele
LNM
8 : 2
Karhut
Kempelehalli Kempele
18:00:00
26.10.2019
LNM
6
Loviisan Tor
5
Kempelehalli Kempele
LNM
6 : 5
Loviisan Tor
Kempelehalli Kempele
18:00:00
30.10.2019
Jymy
5
LNM
4
Nurmon Liikuntahalli Seinäjoki
Jymy
5 : 4
LNM
Nurmon Liikuntahalli Seinäjoki
19:00:00
02.11.2019
O2-Jyväskylä
4
LNM
7
Palokan koulukeskus Jyväskylä
O2-Jyväskylä
4 : 7
LNM
Palokan koulukeskus Jyväskylä
15:30:00
16.11.2019
LNM
4
M-Team
6
Kempelehalli Kempele
LNM
4 : 6
M-Team
Kempelehalli Kempele
17:30:00
23.11.2019
Jymy
9
LNM
5
Nurmon Liikuntahalli Seinäjoki
Jymy
9 : 5
LNM
Nurmon Liikuntahalli Seinäjoki
16:00:00
07.12.2019
EV Akatemia
9
LNM
5
EV Akatemia
9 : 5
LNM
Mosahalli
18:30:00
08.12.2019
Rangers
5
LNM
7
Kirkkonummen väestönsuoja
Rangers
5 : 7
LNM
Kirkkonummen väestönsuoja
17:00:00
14.12.2019
LNM
10
NST
11
Liikuntahalli Liminka
LNM
10 : 11
NST
Liikuntahalli Liminka
18:00:00
04.01.2020
LNM
9
Josba
6
Kempelehalli Kempele
LNM
9 : 6
Josba
Kempelehalli Kempele
18:00:00
11.01.2020
LNM
3
Koovee
6
Kempelehalli Kempele
LNM
3 : 6
Koovee
Kempelehalli Kempele
18:00:00
18.01.2020
LNM
8
SB Vantaa
2
Kempelehalli Kempele
LNM
8 : 2
SB Vantaa
Kempelehalli Kempele
18:00:00
19.01.2020
LNM
8
EV Akatemia
3
Kempelehalli Kempele
LNM
8 : 3
EV Akatemia
Kempelehalli Kempele
16:00:00
25.01.2020
FBC Turku
5
LNM
4
Kupittaan palloiluhalli
FBC Turku
5 : 4
LNM
Kupittaan palloiluhalli
16:00:00
26.01.2020
Pirkat
7
LNM
5
Pirkkalan vapaa-aikakeskus
Pirkat
7 : 5
LNM
Pirkkalan vapaa-aikakeskus
15:00:00
01.02.2020
Karhut
4
LNM
3
Porin Urheilutalo
Karhut
4 : 3
LNM
Porin Urheilutalo
17:00:00
02.02.2020
Loviisan Tor
4
LNM
5
Loviisan liikuntahalli
Loviisan Tor
4 : 5
LNM
Loviisan liikuntahalli
17:00:00
15.02.2020
LNM
9
Pirkat
8
Kempelehalli Kempele
LNM
9 : 8
Pirkat
Kempelehalli Kempele
18:00:00
22.02.2020
LNM
2
Jymy
3
Kempelehalli Kempele
LNM
2 : 3
Jymy
Kempelehalli Kempele
18:00:00
23.02.2020
LNM
8
O2-Jyväskylä
7
Kempelehalli Kempele
LNM
8 : 7
O2-Jyväskylä
Kempelehalli Kempele
16:00:00
29.02.2020
M-Team
8
LNM
9
AC Ruskeasuo
M-Team
8 : 9
LNM
AC Ruskeasuo
15:30:00
07.03.2020
LNM
4
Rangers
6
Kempelehalli Kempele
LNM
4 : 6
Rangers
Kempelehalli Kempele
16:00:00
08.03.2020
Rangers
2
LNM
8
Kirkkonummen väestönsuoja
Rangers
2 : 8
LNM
Kirkkonummen väestönsuoja
14:15:00
10.03.2020
LNM
7
Rangers
8
Kempelehalli Kempele
LNM
7 : 8
Rangers
Kempelehalli Kempele
19:00:00